Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Tragická havárie v pondělí ráno ve Velkém Meziříčí

/
/
/
1345 ZobrazeníK tragické dopravní nehodě osobního auta a dodávky došlo v pondělí 29. června brzy ráno stala v Jihlavské ulici ve Velkém Meziříčí, z účastníků utrpěla zranění neslučitelná se životem, kterým přes veškerou snahu záchranářů na místě události podlehl.

„V pondělí po půl sedmé ráno přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o čelním střetu osobního auta a dodávky v Jihlavské ulici ve Velkém Meziříčí. Na místo události vyjeli profesionální hasiči z Velkého Meziříčí s rychlým zásahovým automobilem a cisternovou automobilovou stříkačkou. Z havarovaných vozidel museli hasiči za použití hydraulického nářadí vyprostit zaklíněné zraněné řidiče. I přes veškerou snahu záchranářů řidič osobního vozidla střet nepřežil. Řidič dodávky byl zdravotníky transportován do brněnské nemocnice,“ popsala Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině.

Druhého zraněného po ošetření a zajištění transportovali zdravotníci s těžkým zraněním do brněnského traumacentra v Bohunicích.

Místo havárie v Jihlavské ulici ve Velké Meziříčí, foto: HZS Kraje Vysočina

„Osobní vůz Škoda Fabia, které řídil jednapadesátiletý muž, jelo po silnici II/602 ve směru od Stránecké Zhoře. Řidič osobního vozu z dosud nezjištěných příčin náhle vyjel do protisměru, kde se čelně srazil s protijedoucím dodávkovým vozidlem Peugeot Boxer. Nehoda má fatální následky. Řidič osobního auta utrpěl těžká zranění, kterým podlehl. Dvaašedesátiletý řidič dodávkového vozidla byl s těžkým zraněním převezen do  s těžkým zraněním do brněnského traumacentra v Bohunicích,“ přiblížila srážku Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.

Silnice byla v místě nehody kvůli vyšetřování neprůjezdná. Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

  • Facebook
  • Twitter