Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Dalečíně se opět závodí, sešla se tu motokrosová elita

/
/
/
1448 ZobrazeníSvět se vrací ke svému původnímu scénáři a to také platí všechny motokrosové závodníky. Tentokrát se ti nejlepší jezdci na krosových motorkách sešli na Vysočině kousek od Bystřice nad Pernštejnem.

První závod Mezinárodního mistrovství ČR v motokrosu se totiž uskutečnil v neděli 28. června v Dalečíně. A bylo opravdu na koho se dívat. Kdo se alespoň trochu pohybuje ve světě motorů, tak se přijel podívat a fandit jezdcům z různých koutů Evropy.
Populární Písečská zmole, která byla v minulosti svědkem i mistrovství světa, tentokrát hostila hned několik zahraničních hvězd. Na trati tak bylo možné vidět Němce Maxe Nagla, Belgičana Grega Smetse, lídra mistrovství světa ve třídě MX2 Francouze Toma Vialleho nebo výborného Rakušana Reneho Hofera.

Cestu do Dalečína si během celého dne našlo několik tisíc diváků, kteří museli být díky stále platícím opatřením, rozděleni do několika sektorů. I tak přes tato omezení, byl o vstupenky velký zájem. Pořadatele několik dní před závodem strašilo počasí, pokud by přišlo několik přívalových dešťů, byl by jistě problém s parkovištěm. Vše ale vyšlo jak na objednávku a celý den tak svítilo sluníčko.

Další program Mezinárodního mistrovství ČR v motokrosu

  1. července: Kaplice
  2. července: Petrovice u Karviné
  3. srpna: Jinín
  4. září: Stříbro
  5. října: Pacov – Přesný termín bude ještě upřesněn.
  • Facebook
  • Twitter