Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Zpátky do filmového Oka v Havlíčkově Brodě

/
/
/
1515 ZobrazeníZájemci o kvalitní filmovou podívanou už delší dobu bojují s tím, co si v domácí karanténě pustit za film. Tohle ale brzy skončí, jelikož po opravdu dlouhé době znovu otevírá havlíčkobrodské Filmové Oko.

Dokonce Jirka Svoboda začíná pomalu ve dveřích vyhlížet první diváky: „Filmové Oko je zpět! Jsme strašně rádi, že vám, byť za zpřísněných hygienických podmínek a se sníženou kapacitou sálu, promítneme v atmosféře, o které budete moci vyprávět svým vnoučatům, francouzsko-rumunskou krimikomedii Kanáři.“

A o čem to první promítání vlastně bude? Inspektor Cristi rozehrává nebezpečnou dvojí hru s policií a drogovou mafií. Spolu s krásnou Gildou cestuje na Kanárské ostrovy, aby se naučil místní šifrovanou pískanou řeč. Ta mu má pomoci přechytračit policejní kolegy a vysvobodit komplice z vězení. Roztáčí se koloběh lží a léček, ve kterém jde o pořádný balík peněz, a místy také o holý život.
Zapište si tedy do kalendáře tlustou červenou fixou že první promítání v klubu Oko Havlíčkův Brod startuje už ve středu 13. května od 20.00. Počítejte prosím ale i zde s několika druhy omezení. Kvůli zpřísněným hygienickým podmínkám nařízených Vládou ČR, v podobě odstupů sedaček, jsme nuceni upravit kapacitu sálu na 50 míst.
Rezervujte si proto svá místa včas. Nejlépe na telefonu 724 235 840 nebo na Facebooku.
Pro více informací pak rovnou na www.filmoveoko.cz.

„Jsem strašně rád, že se po dlouhých týdnech bez filmového plátna můžeme zase společně sejít ve Filmovém Oku. Upřímně řečeno, před měsícem bych nevěřil, že se kultura rozjede ještě před prázdninami. Chtěl bych poděkovat všem, kteří nás podporovali a společně s námi věřili, že se do Filmového OKA co nejdříve vrátíme,“ dodává nadšeně dramaturg Filmového Oka Jiří Svoboda.
A pro milovníky spíše cestopisných road movie je důležité datum 20. května, kdy projedeme Afrikou na pionýru.

  • Facebook
  • Twitter