Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Z Kaliště do Čechtice na kole

/
/
/
780 ZobrazeníPionýrská skupina Jitřenka Kaliště a volnočasový klub Kamarád pořádá v sobotu 11. května u chalupy Na Bělici v Kalištích po sedmnácté otevření cyklotrasy z Kaliště do Čechtice.

Trasa v délce zhruba 53 kilometrů má středně těžkou obtížnost. Zájemci budou mít možnost zajet si z Kališť a zakusit houpavý výškový profil trasy.
Podívají se do míst, která ještě nenavštívili a kam se jen tak zase nepodívají.
Sedmnáctá trasa vede krajinou po klikatících se silničkách i cestách kolem dálnice na Prahu. Naskytnou se jim výhledy jak na Blaník, tak i Melechov. Pojedou přes Růžkovy Lhotice, kde prožíval dětství Bedřich Smetana, a vrátí se až do cíle v Kalištích.

Trasa je vhodná při pomalejším tempu (zhruba 6-8 km za hodinu) i pro děti od 12 let. Vede po místních, málo frekventovaných silničkách a zpevněných polních cestách.
Zahájení je mezi 8.00 a 9.00 u Šmoulovny uprostřed návsi u hřiště, ukončení mezi 16.00 a 18.00. Účastnický poplatek činí 60 Kč.

  • Facebook
  • Twitter