Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Výstava v City Parku zve k dovolené na Vysočině

/
/
/
570 ZobrazeníK dovolené na Vysočině zve velká výstava v jihlavském City Parku. Organizace Vysočina Tourism na ní postupně během celé letní sezony představí ta nejlepší místa, památky a turistické cíle všech regionů čistého Kraje Vysočina.

Přírodní krásy, kulturní památky, turisticky zajímavé lokality, atraktivní, ale i méně známá místa Jihlavska, Žďárska, Třebíčska, Havlíčkobrodska a Pelhřimovska nabízí výstava s názvem Dovolená doma, to je dovolená na Vysočině, která odstartovala v těchto dnech v City Parku v Jihlavě. Je součástí celokrajské i celostátní kampaně, kterou Vysočina Tourism rozjela na podporu domácího cestovního ruchu.

Výstavu v prvních čtrnácti dnech zahajuje Vysočina Tourism vlastní prezentací všech svých aktivit a projektů z oblasti cestovního ruchu, včetně dvou kanceláří – Vysočina Film Office a Convention Bureau. Návštěvníky zve na Vysočinu sklářskou, filmovou, barokní, nabízí památky UNESCO, židovské cesty, výlety do chráněných krajinných oblastí, do pivovarů, na naučné, cyklo, pěší i jezdecké stezky, z nichž mnohé mají přesah nejen za hranice kraje, ale i České republiky. Pamatuje na turisty všech věkových kategorií, od mladých aktivních, přes rodiny s dětmi, po starší ročníky.

Až do konce srpna si mohou návštěvníci jihlavského Cityparku prohlédnout výstavu nazvanou Dovolená doma, to je dovolená na Vysočině

„Ještě před víkendem naši výstavu příjemně okoření zelený koutek, který vnese do obchodního centra kus živé přírody. Na malém plácku osázeném keři a zelení, s dřevěnou roubenkou v pozadí mohou návštěvníci na chvíli spočinout na lavičkách, vyfotit se, obdivovat regionální výrobky zdejších šikovných lidí a firem a všemi smysly nasávat tu pravou atmosféru Vysočiny. Věříme, že se námi nechají inspirovat a ke své letošní dovolené si zvolí ten správný cíl, a to Vysočinu,“ říká Magda Svatoňová z Vysočina Tourism.

Výstava Dovolená doma, to je dovolená na Vysočině potrvá do konce srpna. Návštěvníkům představuje Vysočinu takovou, jakou milují, i takovou, jakou neznají. Zve na místa, která dosud nenavštívili a měli by to napravit. Zcela jednoduše, ukazuje Vysočinu jako nejlepší místo pro letní dovolenou.

  • Facebook
  • Twitter