Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Slavnostní otevření Městské restaurace ve Světlé nad Sázavou

/
/
/
2441 ZobrazeníVe čtvrtek 11. června byla slavnostně znovuotevřena Městská restaurace ve Světlé nad Sázavou. Hosté měli poprvé možnost prohlédnout si nově zrekonstruované prostory a ochutnat trochu z kuchařského umu nového šéfkuchaře a jeho týmu.

Restaurace po předešlém nájemci prošla od 11. února 2020 vskutku rozsáhlou rekonstrukcí, která se týkala výměny rozvodů elektřiny, vody, opravy vzduchotechniky a nové podlahy. Kuchyň je vybavena moderním zařízením na přání nájemce. Další novinkou je zřízení osobního výtahu, jehož výstavba ještě probíhá. Atmosféru moderní restaurace podtrhuje nejen ozvučený prostor, ale hlavně výstavní skleněné osvětlení z produkce světelské sklárny Bomma. Na rekonstrukci se podílela ledečská společnost Tost.cz, s. r. o., světelské firmy Brandin Trade, s. r. o., a DŘEVOMAX, s. r. o., pražská společnost InterGast, a. s., a MusicData, s. r. o., z Brna.

  • Facebook
  • Twitter