Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Vysočina zve turisty na dovolenou. Nabízí slevu na ubytování

/
/
/
1013 ZobrazeníKraj Vysočina mimořádně uvolnil deset miliónů korun na příspěvěk na dovolenou strávenou na Vysočině. První zájemci o slevu na ubytování ve výši tisíc korun na osobu starší 15 let mohou prostřednictvím webu slevy.vysocina.eu požádat už od 13. července.

Zájemci o slevové poukazy mohou od 13. července do 31. října 2020, nebo do vyčerpání nastavené podpory na 30 000 ubytování. Získat slevový poukaz na ubytování na Vysočině, pokud se ubytují na tři a více nocí. Podmínkou pro získání voucheru je, aby turista byl starší 15 let, což prokáže občanským nebo jiným průkazem totožnosti, a přijel ve skupině 2–6 osob, z nichž jedna je starší 18 let. Na děti mladší 15 let se poukazy nevztahují. Pro zájemce je připraveno celkem 10 000 voucherů.

Slevový voucher si mohou zájemci vygenerovat na webové stránce slevy.vysocina.eu, kde si také vyberou ubytování v zařízeních, která jsou na stejném webu registrovaná. Sleva platí pro nové rezervace a každý ji může čerpat jen jednou. Získání slevového poukazu je jednoduché – všem zájemcům doporučujeme nejdříve navštívit sekci Jak to funguje pro turisty a až následně generovat poukaz pod odkazem Jsem turista, chci slevu.
Stačí pouze vyplnit potřebné osobní údaje, esemeskou i e-mailem následně přijde informace s kódem voucheru, který bude nutné uvést při rezervaci ubytování u registrovaného ubytovatele. Voucher je třeba uplatnit do 72 hodin, poté propadá a zájemce si bude muset vygenerovat nový. Ubytování je možné objednávat on-line, mailem, ale i telefonicky. Slevové poukazy je možné uplatnit pouze u registrovaných ubytovatelů, jejich seznam je aktualizován v sekci Kde uplatnit. Nabídka smluvních ubytovatelů bude v čase aktualizována, předpokládá se, že se bude postupně rozšiřovat.

Další podrobnosti se zájemci dozví na webu slevy.vysocina.eu nebo na informační lince 737 732 624, 737 800 671, která je k dispozici ve všední dny od 8.00 do 20.00. Tipy na výlety, zajímavé turistické cíle, atraktivní místa i nabídku lákavých akcí ke strávení příjemné dovolené na Vysočině najdou na turistickém portále Vysočina.eu.

  • Facebook
  • Twitter