Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Voltaren a Běhej lesy: Spojení, které pomůže dětem se znovu hýbat

/
/
/
679 ZobrazeníV České republice startuje spolupráce značky Voltaren a seriálu běžeckých závodů Běhej lesy. Značka Voltaren se vůbec poprvé rozhodla spojit s tak rozsáhlým projektem. Běhej lesy pořádá své akce i na Vysočině.

Společně se závodníky na všech trasách pomůže konkrétním dětem se zdravotním postižením pohybového aparátu tak, aby se i ony mohly časem znovu s radostí hýbat. Pomoc rodinám probíhá prostřednictvím Nadace Nova.
Značka Voltaren, která spadá pod farmaceutický koncern GSK, dlouho hledala partnera pro svůj záměr pomáhat pohybem. V souladu se svým sloganem chce Voltaren pomoci těm, kteří neměli takové štěstí, aby zase měli radost z pohybu. Proto se spojil s běžeckou sérií Běhej lesy.
„Smyslem Voltarenu jako takového je pomáhat lidem, aby se například navzdory svým zraněním nebo už třeba trochu opotřebovaným kloubům či namoženým svalům mohli bezbolestně hýbat. Chceme přinášet radost z pohybu všem bez rozdílu věku, bez ohledu na kondici a bez překážek. Hledali jsme také cestu, jak tuto myšlenku ještě více propojit s reálnými zážitky,“ říká k počátkům spolupráce Margarita Bezborodova, brand manažerka značky Voltaren. „Nakonec jsme našli ideálního partnera v seriálu Běhej lesy, který nám je velmi blízký svou filozofií,“ dodává Margarita Bezborodova.
První závod série je prozatím naplánovaný na 18. července v Brdech, poslední proběhne 24. října na Karlštejně. Vzhledem k současné turbulentní situaci se budou data závodů potvrzovat a případně aktualizovat na webu behejlesy.cz.
Za každý kilometr, který závodníci ve všech závodech seriálu překonají, přispěje Voltaren 2 Kč na pomoc konkrétní rodině s dítětem s postižením pohybového aparátu. Rodiny vybrala Nadace Nova, která se tak na projektu také podílí. Pomáhat můžete i svým nákupem. Voltaren totiž dětem přispěje 2 Kč i za každý kilometr zakoupených produktů Voltaren v období od 1. července do 31. října.

Kromě tradičních závodů se mohou zájemci registrovat také na speciální VoltaRUN, který bude mít o poznání dostupnější délku trasy. Nabízí speciální trasu o délce tři až čtyři kilometry v osmi výjimečných lokalitách v nejkrásnějších místech České republiky jako jsou třeba Karlštejn, Slavkovský les nebo Brdy. Zároveň bude trasa VoltaRUNu nenáročná, takže se mohou zapojit například i maminky s kočárky, senioři nebo třeba doprovod a fanoušci závodníků.
VoltaRUN podpoří myšlenku, že pohyb je pro všechny a že spojuje. „Samozřejmě i skrze VoltaRUN mohou lidé vybrané rodině pomáhat, na pomoc vybraným rodinám půjdou i samotné registrační poplatky. Jsme rádi, že jsme se s Běhej lesy domluvili i na speciálním závodu, který podporuje myšlenku radosti z pohybu napříč generacemi a možnostmi každého závodníka,“ doplňuje Margarita Bezborodova z GSK.
„Pro Běhej lesy se vždy snažíme vyhledávat partnerství, která přinášejí přidanou hodnotu pro naše běžce a zároveň vyznávají podobnou filozofii. Ve Voltarenu jsme našli partnera, který pomůže závodníkům užít si Běhej lesy naplno a sdílet sportovní zážitky s kamarády, kteří by jinak sami neběželi. Zároveň společně mnohem více pomůžeme těm, kteří naši pomoc potřebují,“ říká k partnerství David Douša z agentury Raul, která pořádá Běhej lesy.
Více informací i registrace na webu www.behejlesy.cz.

Pozorně si přečtěte příbalovou informaci. O správném použití se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.
Voltaren Forte 20 mg/g gel, Voltaren Emulgel 10 mg/g gel, Voltaren 140 mg léčivá náplast jsou léky k vnějšímu použití. Voltaren Rapid 25 mg měkké tobolky, Voltaren Actigo Extra 25 mg obalené tablety jsou léky k vnitřnímu užití. Obsahují diklofenak. Hřejivá náplast VoltaTherm je zdravotnický prostředek.

V případě otázek kontaktujte prosím: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o., Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4, mail: cz.info@gsk.com. Případné nežádoucí účinky prosím hlaste na: cz.safety@gsk.com.

Ochranné známky jsou vlastněné nebo licencované skupinou společností GSK. © 2020 skupina společností GSK nebo poskytovatel příslušné licence.  

  • Facebook
  • Twitter