Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Ve Světlé nad Sázavou vyrostlo město z Lega

/
/
/
4171 Zobrazení
Lego – ikonická stavebnice, která se stala celosvětovým fenoménem je od 1. července 2020 do 4. září 2020 k vidění v prostorách tanečního sálu ve Světlé nad Sázavou. Vyrostlo zde totiž město postavené z více než půl milionu těchto barevných kostiček.

Městem projíždějí Lego vláčky, točí se zde osvětlené ruské kolo a také tam stojí osvětlená hlavní budova. Tato část expozice je pouze ke zhlédnutí, ale aby nebyla dětská představivost a hlavně tvořivost ochuzena, mohou návštěvníci své nápady zrealizovat v Lego herně. Návštěvníci si mohou také v pokladně výstavy zakoupit vybrané druhy nových stavebnic za speciální výstavní ceny.

První den výstavu navštívilo více než čtyřicet návštěvníků, převážně se jednalo o rodiny s dětmi. A aby to nebyla jen klasická prohlídková výstava, je pro zájemce připravený zábavný kvíz. Každý kdo se chce zúčastnit musí odpovědět na deset záludných otázek. Ze správných odpovědí budou po skočení výstavy vylosování dva výherci. Výstavu je možné navštívit každý den od 9.00 do 17.00.
Vstupné
• dospělí 70 Kč
• děti od 3 do 15 let, senioři
od 65 let, ZTP, ZTP/P 50 Kč

Fotogalerie: foto: Jan Šafránek

  • Facebook
  • Twitter