Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Pivovar Bernard ocenil dopadení zloděje a podporu boje s pašeráky

/
/
/
1161 ZobrazeníRodinný pivovar Bernard už sedm let oceňuje férové a slušné lidi Bernardovou cenou. Tu nyní pivovar předal dvěma mužům – jednomu za dopadení zloděje charitativní sbírky, druhému za pomoc v boji proti pašerákům slonoviny.

Antonín Červeňan
Z penzionu v Hustopečích někdo ukradl kasičku se sbírkou na podporu postižené ženy. Do pátrání po zloději se zapojil pan Antonín Červeňan. Podezřelého muže vyhledal, ten se následně ke krádeži přiznal. Případ převzala policie. (Více zde.)

Marek Hunkař
Chovatel belgických ovčáků malionois Marek Hunkař daroval dvouměsíční fenku pro potřeby projektu Malina pro slona. Ten pomáhá v africkém Kongu v boji s pašeráky slonoviny (zde). A jako profesionální hasič využil svoje znalosti a zkušenosti při záchraně života svého souseda (zde).

Marek Hunkař

„Těší nás, že za dobu, co cenu udělujeme, se například ve sportech stalo toto dříve výjimečné konání standardem. Např. v hokeji se hráči častěji přiznávají, že nebyli faulováni,“ říká spolumajitel pivovaru Stanislav Bernard.
Oceňování fair play činů ve sportu Rodinný pivovar Bernard rozšířil o další příklady slušného a férového chování. Pivovar ocenil například nález a navrácení vysoké peněžní částky, záchranu života, odvážný policejní zásah, dobrovolnickou činnost apod. Oceněným náleží dar piva Bernard na rok zdarma.
Pivovar ocenil například nález a navrácení vysoké peněžní částky, záchranu života, odvážný policejní zásah, dobrovolnickou činnost apod. Oceněným náleží dar piva Bernard na rok zdarma.
„Bylo nám líto, že je všude tolik špatných zpráv, že slušní lidé stojí bokem zájmu. Tak jsme začali na tyto lidi a jejich skutky upozorňovat. Nemalujeme svět narůžovo, ale kdyby byl opravdový život jen takový, jaký je v novinách, bylo by tu smutno,“ dodává marketingový ředitel pivovaru Tomáš Lipták.

Přehled cen najdete zde.

Úvodní foto: Antonín Červeňan

  • Facebook
  • Twitter