Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Brodě se chystá AuKCE pro Kubíčka

/
/
/
1089 ZobrazeníAuKCE pro Kubíčka je dobročinná kulturní akce na podporu desetiletého Jakuba Kunáška, který má diagnózu autismus a těžkou mentální retardaci. Uskuteční se v pondělí 3. června ve Svatební obřadní síni havlíčkobrodské radnice. Předcházet ji bude Výstava obrazů studentů Střední uměleckoprůmyslové školy Jihlava – Helenín v prostorách radnice, která potrvá od 20. května do 18. června.

Finanční výtěžek z akce půjde na léčbu kmenovými buňkami. Mottem akce je heslo Umění tvořit a pomáhat. Cílem je obohatit všechny zúčastněné a spojit příjemné s užitečným. Prezentovaná bude současná výtvarná tvorba, výstavou, módní přehlídkou a aukcí obrazů, které umělci darovali. Podporu lze vyjádřit několika způsoby – příspěvkem formou dobrovolného vstupného, libovolným příspěvkem na transparentní účet a zejména koupí obrazu. Ti, kteří, zakoupí výtvarné dílo, nejen že finančně přispějí na léčbu chlapce, ale zároveň se obohatí obrazem a dobrým pocitem.

Charitativní večer bude moderovat Ondřej Rázl, čestnými hosty jsou starosta města Havlíčkův Brod Jan Tecl a finalistka MISS Czech Republic Andrea Prchalová. Součástí programu bude mimo jiné módní přehlídka ateliéru Designu oděvu a módních doplňků studentů SUPŠ Jihlava – Helenín.

Organizátorem akce je Český červený kříž, oblastní spolek Havlíčkův Brod. Na organizaci spolupracuje Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava – Helenín, město Havlíčkův Brod, Pivovar Rebel a další

Číslo transparentního účtu: 115-9628140237/0100

  • Facebook
  • Twitter