Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Třebíčské baseballisty čeká rozhodující bitva o play-off

/
/
/
481 ZobrazeníVítězstvím nad Skokany Olomouc v dohrávaném utkání, které bylo v původním termínu zrušeno pro déšť, oživili baseballisté Třebíče naději na postup do play-off. Rozhodující série je čeká už nadcházející víkend a hned dva ze tří zápasů bude hostit třebíčský stadion Na Hvězdě.


Třebíč Nuclears – Skokani Olomouc 5:1

Proti zkušené Kotlářce Praha se hráčům Nuclears minulý víkend nepodařilo urvat žádnou výhru. Včerejším vítězstvím nad Olomoucí se ale v tabulce nejvyšší soutěže dotáhli do trojice týmů, které se s deseti výhrami dělí o šestou až osmou příčku. Otevřenou účast v nadstavbě o titul má před závěrečným kolem nejvyšší soutěže hned pětice klubů. Takto vyrovnanou základní část extraligy fanoušci baseballu v její historii ještě nezažili.
Třebíč Nuclears potřebují být během posledních tří zápasů minimálně úspěšnější než Hroši Brno a Olympia Blansko. Jedinou stoprocentní jistotou však zůstává třikrát porazit posledního soupeře, tým Tempo Praha. Nuclears určitě budou chtít Pražanům oplatit loňskou sezónu, kdy do závěrečného play-off postoupilo právě Tempo, které sice mělo stejný počet bodů jako Třebíč, ale lepší skóre ve vzájemné bilanci.

Osm směn vítězného utkání s Olomoucí odházel za Třebíč Američan Jose Flores, který dovolil soupeři jen tři hity a rozdal 11 strikeoutů.
Osm směn vítězného utkání s Olomoucí odházel za Třebíč Američan Jose Flores, který dovolil soupeři jen tři hity a rozdal 11 strikeoutů.


Zápasy Třebíč Nuclears vs. Tempo Praha hostí třebíčský stadion Na Hvězdě v sobotu 25. května ve 13.00 a v 16.00.

  • Facebook
  • Twitter