Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Tragická železniční nehoda na Pelhřimovsku

/
/
/
1104 ZobrazeníKe srážce osobního vlaku s chodcem došlo v pondělí 20. dubna odpoledne před druhou hodinou v Horní Cerekvi na Pelhřimovsku. Namístě zasahovali záchranáři ZZS Kraje Vysočina.

„Osm minut před čtrnáctou hodinou jsme na integrovaném operačním přijali oznámení o srážce osoby s vlakem. Po železniční trati projížděl vlak a v místě železničního přejezdu mělo dojít ke střetu vlaku s osobou. Osoba utrpěla smrtelné zranění. Na místo vyjela nejbližší policejní hlídka a v současné době probíhá na místě šetření k okolnostem střetu. V současné době nemáme k dispozici bližší informace,“ uvedla prvotní informace Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.

„Pacient utrpěl mnohačetná zranění neslučitelná se životem, kterým na místě nehody podlehl. Přivolaný lékař už mohl pouze konstatovat smrt,“ dodal Petr Janáček, tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina.

  • Facebook
  • Twitter