Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Tomáš Kočko v Brodě vzpomínal

/
/
/
691 ZobrazeníKrajská knihovna Vysočiny (KKV) Havlíčkův Brod uspořádala v sále Staré radnice v pátek 22. března koncert Tomáše Kočka & Orchestru: 20 let s básněmi Ladislava Nezdařila.

„Letos slavíme dvacet let od vydání naší první desky Horní chlapci. Texty písní na této desce byly od Ladislava Nezdařila. On věděl, že ji připravujeme, těšil se na ni a… nestihli jsme to. Odešel nečekaně. Z této desky vám teď zahrajeme písničku Šípek,“ řekl na úvod koncertu Tomáš Kočko.

Posluchači v sále Staré radnice si poslechli písně i z jiných alb. Tomáš Kočko & Orchestr hráli v Havlíčkově Brodě poprvé před patnácti lety a jsou zde velmi oblíbení. Páteční koncert byl v pořadí už čtvrtý. Fanoušci skupiny si mohli zakoupit i poslední CD Sadné zrno, které vyšlo v reedici.
„Původně Sadné zrno nebylo určeno k prodeji. Stalo se v roce 2002 součástí poloviny nákladu tehdy nového vydání básnické sbírky Horní chlapci a ty knížky, spolu s CD Sadné zrno, už jsou vyprodány. Přišlo mi škoda, že deska už není a nemůže být. Tož jsme si s kapelou udělali radost a desku nahráli znova. Včetně dvou nových písní,“ podrobně vylíčil Tomáš Kočko. CD Sadné zrno bylo pokřtěno 18. března 2019 v klubu Stará Pekárna v Brně.

Bubnové duo zleva Stanislav Pliska a Pavel „Bongo“ Plch
Tomáš Kočko & Orchestr
Roman Plaširyba a Libuška Černá
Tomáš Kočko & Orchestr se loučí
  • Facebook
  • Twitter