Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Světlou nad Sázavou opět rozzáří Vánoční procházka městem

/
/
/
1970 ZobrazeníBlíží se začátek adventu a spousta měst nejen na Vysočině se připravuje na příchod toho nejkrásnějšího období v roce. Ve Světlé nad Sázavou už vrcholí přípravy a také v letošním roce bude z čeho vybírat. Nebude chybět ani tolik oblíbená Vánoční procházka městem.

Na každou adventní neděli je připravený pestrý program. Vše začíná 28. listopadu kdy se po setmění rozsvítí Vánoční procházka městem společně s vánočním stromem na náměstí. V parku bude na návštěvníky čekat zpívající ostrůvek a na břehu rybníka bude na děti čekat truhlice pro dopisy adresované pro Ježíška. Z rybníka na vše budou dohlížet dvě labutě, které už pracovníci technických služeb nainstalovali na svá místa. A aby tento den nebylo světýlek málo, je také naplánovaný lampionový průvod, který vyrazí od kostela po 17.00.
Druhou adventní neděli budou na náměstí od 8.00 do 17.00 Vánoční trhy, kde bude možné nakoupit něco pěkného pod stromeček. V Galerii Na Půdě na půdě začne výstava miniKOSTIČKOFEST. A nebudou chybět ani čerti, tentokrát je nebude možné potkat přímo v podzemí, ale své peklo budou mít připravené nejen pro zlobivé děti od 14.00 do 17.00. Celodenní program pak zakončí koncert Moravanky v kostele sv. Václava.
Třetí adventní víkend bude opět pestrý. V sobotu vystoupí v prostorách kostela pěvecký sbor Gaudeamus a v neděli je vystřídá na stejném místě Zvonek a Zvoneček. Na náměstí bude možné zakoupit poslední dárečky na školním jarmarku a od 16.00 do 17.00 bude možné pustit si své Světýlko naděje na kašně.
Před vánocemi 19. prosince vystoupí opět v kostele sv. Václava zpěvák Štefan Margita.

  • Facebook
  • Twitter