Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté pátrají po muži z fotografie

/
/
/
429 ZobrazeníJihlavští policisté se obracejí na veřejnost se žádostí o spolupráci při prověřování případu zneužití platební karty. Potřebovali by zjistit totožnost muže na úvodní fotografii, který by mohl poskytnout informace důležité pro prověřování případu.

Ke spáchání trestného činu došlo v druhé polovině září v Jihlavě, kdy majitel přišel o kartu a následně zjistil, že mu bylo z účtu odčerpáno přes třicet tisíc korun.

„Po přijetí trestního oznámení začali policisté případ prověřovat. Zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinů krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Policisté provedli důkladné šetření za účelem zjištění maximálního množství informací důležitých pro objasnění případu. Případ prověřovali, shromažďovali a vyhodnocovali získané poznatky,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová.
Policisté vyhodnotili také záznamy z kamer. V zájmu prověřování by potřebovali zjistit totožnost muže na fotografii a s žádostí o spolupráci se proto obracejí na veřejnost.

„Žádáme občany, kteří muže na fotografii poznají nebo mají informaci o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se přihlásili na tísňové lince 158. Policisté uvítají také jakékoli jiné informace směřující k objasnění případu,“ uzavírá Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter