Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Svatováclavský koncert v Třebíči

/
/
/
1502 ZobrazeníMěstské kulturní středisko Třebíč připravilo ve spolupráci se spolkem Cordial Musica Svatováclavský koncert, který se uskuteční v bazilice sv. Prokopa v neděli 29. září od 19.00.

Na koncertě, který je věnován svátku zemského patrona svatého Václava vystoupí třebíčský komorní smyčcový orchestr Virtuosi Trebicenses. Při příležitosti oslav sv. Václava zazní menší skladby z přelomu 19. a 20. století od Leoše Janáčka (Idyly pro smyčce) a Gustava Holsta (Moorside Suite). Nebude chybět ani dílo Josefa Suka Meditace na Svatováclavský chorál. Vrcholem programu bude skladba z éry Vídeňského klasicismu Koncert C Dur pro violoncello a orchestr J. Haydna. Sólového partu se zhostí Petr Stupka.

Vstupenky na výše uvedené koncerty jsou k zakoupení u pokladny Národního domu, Karlovo nám. 47, Třebíč – tel.: 568 610 013 a na www.mkstrebic.cz přes E-VSTUPENKY.

  • Facebook
  • Twitter