Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

SK Telč na domácím stadionu vymazala náskok světelských Sklářů

/
/
/
903 ZobrazeníKrajská liga mužů má za sebou první kola play-off a zatím se na všech stranách Vysočiny hrají vyrovnané duely a vypadá to, na spoustu zajímavých a na branky bohatých střetnutí. Nejinak tomu bylo i na zimním stadionu v Pěšinkách ve Světlé nad Sázavou.

HC Světlá nad Sázavou – SK Telč 8:3
Lepší vstup do prvního čtvrtfinálového souboje měli hokejisté ze Světlé nad Sázavou. Od začátku zápasu diktovali tempo hry a díky třem vstřeleným brankám v první třetině si vytvořili náskok, který nutil soupeře více otevřít svou obranu a začít útočit. Ke zdramatizování duelu během dvou dalších třetin už nedošlo a tým HC Světlá si své vedení pohlídal. Naopak střelci domácích přidali ještě pět gólů navíc. Konečný výsledek se zastavil na 8:3. A že je ve Světlé o hokej zájem, ukázali i diváci, přišlo jich fandit 260.

SK Telč – HC Světlá nad Sázavou 5:3
Druhý duel se odehrál na ledové ploše týmu SK Telč, ale zde se hrál o poznání úplně jiný hokej. Tentokrát si domácí Telč vybudovala tří brankový náskok, který se Světelákům podařilo devět minut před koncem srovnat. Střelci Telče měli ale stále nabito a Světlá v napínavém závěru inkasovala ještě dva góly. Konečné skoré zápasu tedy bylo 5:3 a stav série je tedy vyrovnaný na 1:1.

Fotoreportáž z utkání: Jan BorekPokud si nechcete nechat ujít pokračování toho napínavého a vyrovnaného souboje, tak můžete zavítat v neděli 6. února v 17.00 do Světlé nad Sázavou na třetí duel série.

  • Facebook
  • Twitter