Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Silně podnapilý muž havaroval v neděli odpoledne u Polné

/
/
/
451 ZobrazeníPolicisté vyjížděli v neděli 5. května okolo půl druhé odpoledne k havárii, která se stala na silnici III. třídy v katastru Polné na Jihlavsku. Pětašedesátiletý řidič skončil s vozem na poli.

„Řidič osobního auta Škoda Octavia projížděl po silnici ve směru od Polné na Věžničku, plně se nevěnoval řízení vozu, přejel do protisměru a vlevo mimo komunikaci. Najel na travnatý příkop a převrátil se na střechu na přilehlém poli.
Při dopravní nehodě se lehce zranil řidič, kterého na místě ošetřila osádka zdravotnické záchranné služby a po ošetření ho propustili bez nutnosti převozu do nemocnice. U řidiče policisté zjistili dechovou zkouškou hodnotu 2,06 promile alkoholu v dechu. Opakovaná dechová zkouška potvrdila hodnotu 2,13 promile alkoholu v dechu,“ popsala Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.
Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na vozidle, kterou policisté odhadli na 30 000 korun. Auto bylo po nehodě nepojízdné. Policisté zadrželi muži řidičský průkaz a zakázali další jízdu a zahájili úkony v trestním řízení. Muž je z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

  • Facebook
  • Twitter