Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Žďáře nad Sázavou poděkují maminkám ke Dni matek

/
/
/
160 ZobrazeníBlížící se Den matek je příležitostí k poděkování maminkám a babičkám. Ve Žďáru nad Sázavou připravuje Kolpingovo dílo České republiky v Městském divadle k tomuto dni benefiční muzikál ABBA retrohrádky. V pátek 10. května jej od 18.00 zahrají ochotníci z Divadla Rozsochy.

Pod tímto názvem se skrývá světoznámý muzikál odehrávající se na řeckém ostrově, plný pohody, slunce, humoru a nesmrtelných hitů skupiny ABBA, které pro toto představení podle slavné předlohy nazpívali sami ochotníci.

Kolpingova dílo České republiky už šestnáctým rokem provozuje Rodinné centrum Srdíčko, jehož prioritou je podpora matek a rodin. Výtěžek z prodeje vstupného proto podpoří činnost tohoto centra, které rodiče najdou v budově žďárské polikliniky. Nastávající rodiče, rodiny s dětmi, ale i senioři mohou v centru nejen využít pestrou nabídku aktivit, ale také se na pracovníky obrátit s jakýmkoli problémem týkající se výchovy, partnerského života i v obtížných životních situacích.

Na hosty benefičního muzikálu čeká mimo kulturního zážitku také občerstvení od studentů Střední školy gastronomické Adolpha Kolpinga a na ženy květinový dárek z Květinářství Rozkvetlý domov.

Předprodej vstupenek probíhá v Turistickém informačním centru ve Žďáru nad Sázavou a v prostorách Rodinného centra Srdíčko v budově polikliniky.

  • Facebook
  • Twitter