Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Seriál koncertů Golden Eye v havlíčkobrodském Oku končí

/
/
/
1029 ZobrazeníZávěrečnou tečkou druhého ročníku podzimního koncertního seriálu Golden Eye v havlíčkobrodském klubu Oko bude vystoupení obnovené skupiny Energit v pátek 22. listopadu od 21.00.

V roce 2016 Luboš Andršt obnovuje kapelu ve složení Luboš Andršt (kytara), Jan Holeček (zpěv, hammondy), Vladimír Guma Kulhánek (baskytara) a Jiří Zelenka (bicí). O rok později Energit vydává u Supraphonu s odstupem několika dekád třetí studiové album s názvem Time´s Arrow. Zachycující jak původní tvorbu z let 1972-73 , tak několik novinek z autorské dílny Luboše Andršta. Celé album je pak věnované památce Vládi Padrůňka a potažmo i Ivana Khunta.
Na after party od 22.30 zahraje brodská skupina BASS ve složení: Jaroslav Bořík Bořil – zpěv, Jiří Fanček Doucha – kytara a sbor, Petr Kletečka – kytara, David Němec – bicí a Lubomír Doubek – baskytara a sbor.

Vstupenky na koncert lze zakoupit za 400 Kč v havlíčkobrodském Tulipánu, v Cafe-art Oko či na portálu www.smsticket.cz.
Vstupenku lze také vyhrát v soutěži, ve které výherce má možnost si vzít sebou na koncert zdarma i svého hosta. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku: Kolik skladeb je na albu Time´s Arrow ? Odpověď pošlete do čtvrtka 21. listopadu do 18.00 mailem na: goldeneye2019@seznam.cz.

Napište jméno, příjmení a své mobilní číslo pro včasné upozornění na výhru.

Úvodní foto: Zleva Luboš Andršt, Jiří Zelenka, Vladimír Guma Kulhánek a Jan Holeček

  • Facebook
  • Twitter