Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Rodák z Havlíčkova Brodu uvede na Ostrově nový muzikálový projekt

/
/
/
1357 ZobrazeníPo podzimním zahájení Biografu Sen a nových projektech Bijásek, Art Film a Opera přichází Městské divadlo a kino Ostrov (MDKO) v Havlíčkově Brodě s hudebním cyklem Muzikál v MDKO, který zahájí v pondělí 25. března brněnské Divadlo Na Orlí představením Anna Kareninová.

I když uplynulo bez mála už 150 let od prvního vydání Anny Kareninové, příběh o lidských vztazích, proměnlivosti člověka, touze po štěstí a lásce neztrácí v provedení Divadla na Orlí nic na aktuálnosti a silné emoci. Za zmínku stojí, že autorem hudby je Broďák Aleš Kohout, současný pedagog JAMU a sólista muzikálové scény DJKT v Plzni. Muzikálová tvorba je nedílnou součástí dnešního divadla, proto bychom chtěli, v rámci naší divadelní dramaturgie, nabízet divákům muzikál pravidelně. Muzikálový žánr se tak objeví na divadelním pódiu městského divadla sice poprvé, ale rozhodně ne naposledy.
Vstupenky na muzikál Anna Karenina lze zakoupit také online nebo na předprodeji MDKO.

  • Facebook
  • Twitter