Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Baštínově u Havlíčkova Brodu skončil řidič s osobním autem po nehodě na střeše

/
/
/
891 ZobrazeníV úterý 19. března okolo šesté hodiny ranní havaroval v Baštínově u Havlíčkova Brodu řidič s osobním autem, při havárii se zranil. Na místě po šesté hodině zasahovali profesionální hasiči z Havlíčkova Brodu.

„Vůz skončil po nehodě převrácený na střeše, zraněného řidiče si do péče převzali zdravotníci a po nezbytném ošetření na místě události jej sanitním vozem převezli k dalšímu ošetření do havlíčkobrodské nemocnice. Hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Po zadokumentování dopravní nehody policisty převrátili hasiči vůz zpět na kola a pomohli s jeho naložením na odtah.
Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného sytému byl provoz na komunikaci omezen. K úplnému obnovení provozu došlo před osmou hodinou ráno,” uvedla Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině s tím, že příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

  • Facebook
  • Twitter