Rockoví fanoušci mohou podpořit vydání nové desky jihlavské kapely Old Good Chassis – Vysočina-news.cz
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Podpořte nás prosím.

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Rockoví fanoušci mohou podpořit vydání nové desky jihlavské kapely Old Good Chassis

/
/
/
1170 ZobrazeníJihlavská kapela Old Good Chassis, která hraje alternative rock se v současnosti snaží prostřednictvím Startovače získat prostředky na vydání nové desky Ticho. Pokud vše půjde dobře, tak by se křest desky měl uskutečnit už v říjnu letošního roku.

„Potřebujeme získat prostředky především na nahrávání, mastering, lisování a dokončení výroby, aby to naše cédéčko mělo vše, co má mít.
A proto se obracíme na Vás s žádostí o podporu. Podporou EP-TICHO se stáváte jeho součástí,“ vysvětluje Stanislav Gerstner, zpěvák a bubeník skupiny, kterou založili herci Horáckého divadla listopadu roku 2017.

V obsazení Jakub Škrdla – saxofon, Lenka Schreiberova – basa, a Standa Gerstner – zpěv a bicí, působila v divadelním představení Romeo a Julie v režii Pavla Šimáka a v Kabaretu z lágru v režii Kateřiny Duškové. Po derniéře obou představení se kapela rozhodla pokračovat mimo jeviště Horáckého divadla i na koncertních pódiích. K tomu však potřebovala vlastní repertoár, kytaristu a ještě jednoho bubeníka. Do kapely tehdy přišli Martin Fuchs – kytara a Jan Fuchs – bicí. Bratři spolu už hrají osm let a hráli spolu v několika Jihlavských kapelách např: Joyners, Uragán. Oba mají bohaté hudební zkušenosti jak od svých učitelů (Miloš Makovský a Vítězslav Vavrda), tak z nahrávacích studií i z koncertních pódií. V této sestavě (už kompletní) Old Good Chassis začalo zkoušet vlastní tvorbu.
První koncert nebyl nikde jinde než na domácí půdě Horáckého divadla Jihlava v Divadelním klubu. Kromě klubových koncertů se nám podařilo zahrát si i na netradičních akcích, jako byla Túlavá čitáreň na Slovensku nebo Divadlo na Staré plovárně v Jihlavě. „Za největší úspěch však považujeme koncert na Zámku Polná, kam si nás jako předskokany pozvala jihlavská legenda XIII. století,“ dodal Stanislav Gerstner.

Ticho…!!!
Nitro se nám mění
má uši
uši slyší

„První slova z naši písně Ticho…právě teď chystaného EP-CD. I my se chceme měnit a posouvat v naší muzikantské práci. V průběhu srpna se chystáme zavřít do studia BENAS a společnými silami nahrát naše první EP – Ticho, které obsahuje čtyři autorské skladby. Z našeho dosavadního repertoáru jsou to ty skladby, které nejlépe vystihují nás a naši hudební tvorbu. Undergroundovy styl, který připomíná 70. léta, jsme obohatili o trochu rocku a jazzu. Některé skladby obsahují texty Marka Hona, který už na startovači úspěšně vybral peníze na svoji básnickou sbírku Diagnóza. Pomozte nám nahrát Ticho. Pokud vše půjde dobře tak se už v říjnu dočkáme křtu tohoto EP.
Potřebujeme získat prostředky především na nahrávání, mastering, lisování a dokončení výroby, aby to naše cédéčko mělo vše, co má mít.
A proto se obracíme na Vás s žádostí o podporu. Podporou EP – Ticho se stáváte jeho součástí,“ vyzývá fanoušky Stanislav Gerstner.
Startovač

Facebook

  • Facebook
  • Twitter