Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Průvan v šatníku podpořil regionální neziskovky

/
/
/
546 ZobrazeníSortiment dobročinných bazarů a obchodů neziskových organizací po celé republice doplnili zaměstnanci Skupiny ČEZ během charitativní sbírky pod názvem Průvan v šatníku. Darovali šatstvo a obuv celkem pro dvanáct neziskových organizací.

Celkově se vybralo 2 562 tun oblečení, což je téměř o tunu více než vloni. Z toho v Jaderné elektrárně Dukovany to bylo 320 kg oděvů, obuvi a módních doplňků pro neziskové organizace z Třebíče: Vrátka, Oblastní charitu Třebíč a Míša & Míša.

Prostory zasedací místnosti útvaru komunikace v Jaderné elektrárně Dukovany zaplnily během několika dnů pytle plné šatstva, obuvi a módních doplňků vyřazených z šatníků zaměstnanců. Charitativní sbírka s názvem Průvan v šatníku se uskutečnila na podporu neziskových organizací Vrátka, Míša & Míša a Oblastní charita Třebíč.

„Z Dukovan jsme dostali spoustu krásných kousků, které obohatily sortiment našeho Bazárku. Děkujeme zároveň za podporu služeb sociální rehabilitace na Třebíčsku,“ říká Irena Rybníčková, předsedkyně spolku Vrátka, který mj. zajišťuje práci pro zdravotně hendikepované také v Bazárku pod městskou věží v Třebíči.

„Letos se sběr šatstva a doplňků koná už po třetí, přičemž během předchozích dvou let se podařilo shromáždit celorepublikově 3,2 tuny potřebných věcí, které byly v jednotlivých lokalitách předány osloveným charitativním organizacím,“ říká koordinátorka akce Lenka Hybšová z útvaru udržitelného rozvoje Skupiny ČEZ.

Míša Třebíč
Vrátka Třebíč
  • Facebook
  • Twitter