Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

První vlak, který nevozí cestující do měst, ale za příběhem

/
/
/
459 ZobrazeníVe středu 19. a ve čtvrtek 20. června do železniční stanice Jihlava – hlavní nádraží – dorazí unikátní novinka v oblasti protidrogové prevence – Revolution Train, který ocenil i bývalý německý ministr vnitra Thomas de Maizièr. Ve skutečném obrněném vlaku vybaveném moderními technologiemi budou návštěvníci vtaženi do 90minutového programu plného napětí, a to zcela zdarma díky finanční podpoře Kraje Vysočina.

Otevírací doba
Dopolední kapacita vlaku je určena pro školy, zatímco široké veřejnosti je vyhrazena doba od 15.30 do 18.00 (začátek poslední prohlídky). Program určený primárně pro děti od 12 do 17 let začíná každých 20 minut, ale jsou vítáni všichni, které daná problematika zajímá.

Vlakem to nekončí
Protidrogový vlak je pouhým začátkem, na který navazuje řada aktivit organizovaných ve spolupráci s Policií ČR a plánovaných inovativních projektů v podobě RT HUBu či počítačového hřiště.

Ohlasy
Vlak zavítal už do více než 110 měst v České republice, v Německu i na Slovensku, kde jej navštívilo více než 110 tisíc lidí.

Fakta o vlaku
Šest stříbrných obrněných vagónů skrývajících čtyři kinosály, osm interaktivních místností a v nich příběh, jak snadné je propadnout drogám a jak těžké je se závislosti zbavit.

Podpora vlaku
Revolution Train dlouhodobě podporuje Národní protidrogová centrála. Podporu a záštity projekt získal také od Policejního prezidenta Policie, ministra zdravotnictví ČR, hejtmanů a starostů.

Praktické tipy
Rezervace prohlídky na e-mailu rajnochova@revolutiontrain.cz nebo na telefonu 608 405 080 (v den konání akce na 774 724 757).

  • Facebook
  • Twitter