Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

První turisté zamíří také do kláštera v Želivě

/
/
/
793 ZobrazeníV pondělí 22. června od 15.00 proběhne v želivském klášteře vernisáž výstavy Má vlast cestami proměn. Vstupné je zdarma a návštěvníci si výstavu mohou prohlédnout od 22. června do 20. července.  Akci pořádá Návštěvnické centrum kláštera Želiv.

Jedná se o putovní výstavu, z níž první zastávka bude v klášteře Želiv. Výstava má přiblížit opravy známých a neznámých míst v ČR, mezi které se klášter Želiv zařadil. Už minulý rok začala rozsáhlá oprava fasád Trčkova hradu, který zde postavil Burian Trčka z Lípy při získání želivského kláštera a rozsáhlých pozemků.
Na výstavních panelech budou moci návštěvnici vidět i jiná místa v ČR a nechat se tak inspirovat, kam vyrazit na další výlet. Návštěvu výstavy mohou zájemci spojit s prohlídkou klášterem nebo navštívit hrané komentované prohlídky, které se zde chystají pro letošní léto.

Pro více informací navštivte webové stránky kláštera www.zeliv.eu.

  • Facebook
  • Twitter