Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

První letošní farmářské trhy ve Světlé nad Sázavou

/
/
/
1463 ZobrazeníNáměstí Trčků z Lípy ve Světlé nad Sázavou opět ožívá a první z pravidelných akcí jsou farmářské trhy. I přes počáteční nepřízeň počasí přijelo zájemcům nabídnout své zboží jedenáct stánkařů. Zájemci si mohli tradičně nakoupit své oblíbené produkty.

Farmářské sýry, uzeniny, pečivo, ručně šité dětské oblečení a také květiny. Každý prodejce musel mít zajištěnou desinfekci a jednorázové rukavice. Samozřejmě také platilo pravidlo dvoumetrových rozestupů, nakupování pouze v roušce a nebylo možné poskytovat ochutnávky a zkoušet si oblečení. Ale ani toto nařízení společně s deštěm neodradilo Světeláky vyrazit na nákup. „Jsem moc ráda, že se konečně farmářské trhy vracejí a doufám, že příště už nebudeme muset mít ty roušky přes pusu,“ chválí si nakupování paní Lenka ze Světlé. „Mně asi nejvíc chyběl stánek s koláčky, celá naše rodina je miluje a bez nich nemůžu přijít domů,“ ukazuje plnou tašku paní Hana.
V odpoledních hodinách se dokonce i počasí umoudřilo, a tak už nebylo k nákupu ani potřeba deštníku. Ve Světlé nad Sázavou jsou trhy všeobecně velmi vyhledávány a jejich návštěvnost rok od roku stoupá. Místní si také pochvalují složení a kvalitu stánků.
Farmářské trhy pořádá město Světlá nad Sázavou a na další nakupování se mohou obyvatelé těšit už 11. června.

  • Facebook
  • Twitter