Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Rekonstrukce ulic v Třebíči omezí chodce i řidiče

/
/
/
1457 ZobrazeníRekonstrukce komunikací proběhnou v nejbližší době v Třebíči, týkají se kanalizační přípojky v Nerudově ulici, plynu v Kosmákově a Znojemské ulici, opravy štítu domu v Blahoslavově ulici a výměna kabelové skříně v ulici Dr. Ant. Hobzy.

Rekonstrukce kanalizační přípojky v Nerudově ulici
V termínu od 25. května do 1. června bude uzavřen chodník a silnice v Nerudově ulici před domem čp. 510/54 kvůli provádění výkopových prací při rekonstrukci kanalizační přípojky. Objížďka povede Mrštíkovou, Březinovou ulicí a ulicí Úvoz.

Rekonstrukce plynu v Kosmákově a Znojemské ulici
V termínu od 19. května do 10. srpna letošního roku bude uzavřen chodník v Kosmákově ulici kvůli výkopovým a stavebním pracím při rekonstrukci plynu. Chodník bude uzavřen po 50 metrech, vstupy do objektů budou zajištěny přemostěním. Na silnici budou stát pracovní vozidla, silnice v šířce 2,75 metru zůstane obousměrně průjezdná s omezením.

V termínu od 7. do 17. července, pět pracovních dnů z uvedeného termínu, bude uzavřena křižovatka ulic Kosmákovy a Znojemské. Přechod pro chodce v lokalitě Znojemská x Kosmákova bude zajištěn přemostěním. Objížďka povede Znojemskou a Březinovou ulicí.

Oprava štítu domu v Blahoslavově ulici
V termínu od 1. června do 1. srpna letošního roku bude v Blahoslavově ulici před domem čp. 64 umístěno posuvné lešení za účelem opravy štítu domu. Zábor veřejného prostranství zde bude v rozsahu 3 m2.

Výměna kabelové skříně v ulici Dr. Ant. Hobzy
V termínech od 18. od 7.00 do 19. května do 20.00, 22. května od 7.00 do 16. června do 20.00 bude dopravní omezení v ulici Dr. Ant. Hobzy, v termínu od 20. od 7.00 do 21. května do 20.00 zde bude úplná uzavírka komunikace. Důvodem je provádění výkopových prací při výměně kabelové skříně. Bude zde zřízen koridor pro chodce, ohraničen mobilním oplocením. Funkce cyklostezky bude zachována.

  • Facebook
  • Twitter