Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté stále pátrají po pohřešované ženě z Brodu

/
/
/
2018 ZobrazeníVe čtvrtek 1. srpna ve večerních hodinách nalezli na hladině rybníka mezi Kamenem a Habry na Havlíčkobrodsku utonulou osobu. Policisté prověřují, zda by mohlo jít o pohřešovanou ženu z Havlíčkova Brodu.

„Přesnou příčinu úmrtí a dobu úmrtí určí výsledky nařízení soudní pitvy, stejně jako potvrzení totožnosti nalezené ženy.
V pátek dopoledne probíhala v místě nálezu utonulé osoby rozsáhlá pátrací akce, do které se zapojili policejní kynologové a policejní potápěči.

Opakovaně se obracíme na sdělovací prostředky se žádostí o zveřejnění výzvy případným svědkům, kteří pohřešovanou ženu mohli vidět.
Jedná se nám zejména o sobotu 27. července – celý den a neděli 28. července dopoledne. Informace lze sdělit na lince 158,“ popsala Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině, s tím, že by kriminalisté potřebovali zmapovat případný pohyb ženy v Havlíčkově Brodě a okolí, kdy mohla být na procházce se svým psem.

  • Facebook
  • Twitter