Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Podzimní řemeslnický jarmark v Rozsochatci

/
/
/
161 ZobrazeníV sobotu 21. října pozvaly členky místní organizace Svazu žen v Rozsochatci do sálu obecního domu zájemce na třináctý podzimní řemeslnický jarmark. Své výrobky prodávali a vystavovali pravidelní drobní prodejci, ale opět přijeli také noví.

Někteří návštěvníci využili jarmark k nákupu vánočních dárečků či dekorací na blížící se Dušičky, vybírat mohli také z keramiky, textilních výrobků, cukroví, perníčků, látkových trpaslíků, dřevěných výrobků, ozdobných svíček a dalšího zboží. Žáci místní základní školy prezentovali také své výrobky ze zájmových kroužků. Součástí jarmarku bylo rovněž oblíbené malování na obličej a dílnička pro děti, kde malovaly dřevěné výrobky.

K sobotnímu jarmarku v Rozsochatci, který je už tradiční pro čas slunečného babího léta se tentokrát přidala místní hospůdka, kde na toto odpoledne otevřeli kavárničku a všem zúčastněným zpříjemnili všichni dohromady říjnový víkend.

  • Facebook
  • Twitter