Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Podzimní dopravní situace v Havlíčkově Brodě se dál zkomplikuje

/
/
/
802 ZobrazeníPo omezení dopravy v Dolní ulici v Havlíčkově Brodě, kde zákaz vjezdu potrvá do konce října, se od pondělí 7. října dopravní situace ve městě ještě zkomplikuje. Kvůli opravě povrchu v Lidické ulici zde dojde k částečnému omezení.

Oprava by se měla týkat úseku mezi křižovatkami Lidická – Humpolecká a Lidická – U Borové a bude probíhat po polovinách vozovky, doprava bude vedena systémem 1+1 volnou částí komunikace.
U křižovatky Lidická – U Borové, kdy není možné dopravu vést volným pruhem, bude instalováno světelné zařízení a dopravu povede kyvadlově.
Na křižovatce I/34 a I/38 bude zakázáno odbočení vozidel z centra města vlevo na Jihlavu. Doprava bude vedena objízdnou trasou z okružní křižovatky ulicemi Havířská a Průmyslová.
Bude zrušen jeden přímý směr na rameni křižovatky od Kolína, odbočení vlevo do centra bude možné. Ve směru od Humpolce nebude žádné omezení. Omezení by se nijak nemělo dotknout zastávek veřejné linkové dopravy a chodců.
Řidiči by měli počítat s tím, že zvlášť o druhém říjnovém víkendu, kdy se v Havlíčkově Brodě koná 29. Podzimní knižní veletrh, se v pátek 11. a v sobotu 12. října vlivem přijíždějících návštěvníků situace může ještě zkomplikovat.

  • Facebook
  • Twitter