Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Den fanoušků: Zápas snů, autogramiáda, beseda, nábor a další lákadla

/
/
/
736 ZobrazeníStadion v Jiráskově ulici v Jihlavě bude v úterý 8. října hostit hodně netradiční fotbalový duel. Žáčci FC Vysočina kategorií U12 a U13 sehrají první utkání velkého jedenáctkového fotbalu a soupeřem jim bude ligový tým. Jejich Zápas snů začíná v 16.30 a bude součástí tradičního Dne fanoušků FC Vysočina.

Souběžně se Zápasem snů absolvují v daný moment nevyužití hráči prvního týmu autogramiádu, která proběhne v prostoru bufetu s pergolou. Postupně se zde vystřídají, aby se dostalo na každého, přičemž fanoušci budou moci premiérově získat nové podpisové karty hráčů a ve fanshopu zakoupit plakát týmu na ligový ročník 2019/20.

V poločasu Zápasu snů a později i v prostoru travnatého oblouku za brankou se uskuteční nábor chlapců ročníků 2013 a 2014 do přípravek FC Vysočina. Každý účastník se může těšit příjemné sportovní protažení a na odměnu v podobě klubového trička. Do pohybových aktivit a soutěží se zde bude moci zapojit každé příchozí dítko! Vítanou podporu jim zde poskytne populární maskot Ježour!

Po skončení zápasu se fanoušci od 18.00 mohou těšit na otevřenou besedu s ředitelem klubu Janem Staňkem a asistentem trenéra Josefem Muchou. Uskuteční se ve VIP zázemí klubu.

  • Facebook
  • Twitter