Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Počet protestů se zvýšil, lidé přišli na řadě nových míst Vysočiny i přes deštivé počasí

/
/
/
1434 ZobrazeníV úterý 28. května se na osmnácti místech Vysočiny znovu sešli obyvatelé regionu, celkově podpořili lidé aktivity spolku Milion chvilek ve 242 obcích a městech v celé republice.

Na Vysočině tentokrát vyjádřili svou nespokojenost s trestně stíhaným premiérem, ale také s chováním současných českých politiků v Třebíči, ve Světlé nad Sázavou, Jihlavě, Havlíčkově Brodě, v Červené Řečici, v Chotěboři, v Jemnici, v Moravských Budějovicích, v Ostašově na Třebíčsku, v Pelhřimově, v Přibyslavi, ve Velkém Meziříčí, ve Žďáře nad Sázavou, ve Ždírci nad Doubravou, v Novém Městě na Moravě, v Telči, v Polné a Želivě.

Protest ve Světlé nad Sázavou

Protest v Havlíčkově Brodě

Protest v Moravských Budějovicích

Vzdor dešti se již po třetí na moravskobudějovickém náměstí v úterní podvečer sešli lidé, kterým se nelíbí politika, jak ji předvádí premiér Babiš či prezident Zeman. Po třetí se navýšil i počet demonstrujících, tentokrát jich přišlo sedmdesát.
Petr Jičínský přednesl celkovou zprávu o současné situaci, Jan Švaříček přečetl poselství učitelky Dagmar Valachové z USA a Pavel Kryštof Novák hovořil o tom, jak komunisté i po třiceti letech od sametové revoluce páchají zlo, jak vládnou spolu s Babišem a Zemanem, který právě dnes po konzultaci s komunistou Filipem neodvolal ministra kultury Staňka.
Stejně jako na dalších místech zazpívali na závěr účastníci protestu českou hymnu.

  • Facebook
  • Twitter