Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Po srážce dvou aut na Jihlavsku dva mrtví

/
/
/
970 ZobrazeníK tragické dopravní nehodě došlo v pátek 29. března ve 21.20 na silnici I/38 mezi Čížovem a Vílancem na Jihlavsku, kde se střetla dvě osobní vozidla.

„Pětadvacetiletý řidič osobního vozu Audi RS 3 jedoucí ve směru jízdy od Čížova na Vílanec přejel v levotočivé zatáčce do protisměru, kde se čelně střetl s osobním vozem Škoda Felicia, jehož řidič jel v opačném směru. Následky nehody jsou fatální. V osobním voze Škoda Felicia zemřel třiapadesátiletý řidič a jeho čtyřiadvacetiletý spolujezdec. Řidič vozu Audi, který cestoval sám, utrpěl zranění, se kterým musel být přepraven do zdravotnického zařízení v Jihlavě. U řidiče Audi byla provedena na místě nehody dechová zkouška s negativním výsledkem,“ popsala prvotní informace Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině s tím, že na místě nehody zasahovaly všechny složky integrovaného systému. Silnice byla po dopravní nehodě několik hodin zcela uzavřena a policisté odkláněli vozidla na objízdné trasy.
„Na místo byl vyslán kompletní výjezd služby kriminální policie vyšetřování územního odboru Jihlava a soudní znalec z oboru dopravy. věc dopravní nehody si k dalšímu prověřování převzali na místě jihlavští kriminalisté. Obě havarovaná vozidla byla zajištěna pro účely trestního řízení. Při nehodě vznikla hmotná škoda na vozidlech v celkové částce dosahující téměř 800 000 korun,“ uzavřela Dana Čírtková.Další okolnosti dopravní nehody jsou předmětem šetření.

  • Facebook
  • Twitter