Pat a Mat lákají rodiny do Světlé nad Sázavou | Vysočina-news.cz
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Pat a Mat lákají rodiny do Světlé nad Sázavou

/
/
/
1679 ZobrazeníInteraktivní výstava zavede návštěvníky v Galerii na půdě ve Světlé nad Sázavou do světa dvou pověstně nešikovných kutilů známých také jako Pat a Mat, pro které není žádná komplikace překážkou a své kutění si umí patřičně užít.

Těšit se mohou na animační dílnu s PRAXINOSKOPEM, originální scény a loutky z oblíbeného večerníčku, či na hernu a fotokoutek na návštěvě u Pata a Mata. Seznámí se s historií natáčení večerníčkového seriálu i s dějinami animace jako takové. Malé děti určitě zaujmou molitanové kostky, ze kterých budou moci skládat veselé obrázky s Patem a Matem, starší děti budou moci zúročit své nabyté znalosti z výstavy při luštění křížovky. Všichni dohromady ale určitě ocení možnost navštívit komorní kino, které bude pro návštěvníky výstavy promítat film Pat a Mat i film o tom, jak se takový film natáčí.

Vstupné je 80 Kč pro dospělí, 40 Kč pro děti do 15 let (včetně), senioři od 65 let, ZTP, ZTP/P 40 Kč, rodinné (max 2 dospělí + 3 děti) 200 Kč.
Otevřeno denně od úterý do pátku mezi 9.00 a 17.00 a v sobotu a v neděli a ve svátky od 13.00 do 17.00.

  • Facebook
  • Twitter