Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Pasažér taxi napadl o víkendu v Jihlavě taxikáře

/
/
/
1517 ZobrazeníV sobotu 7. května došlo před desátou hodinou večer k napadení řidiče taxislužby mužem, který se nechal odvézt. Konflikt podle informací policistů vyústil ve fyzické napadení, při kterém se muž snažil řidiče opakovaně udeřit do oblasti hlavy.

Na místo vyjeli policisté a zasahovali zde strážníci městské policie. Podezřelý muž se choval útočně a rozbil rukou okno u policejního vozidla, při čemž se drobně poranil. „Policisté opilého muže zajistili, při dechové zkoušce mu naměřili hodnotu necelé dvě promile alkoholu. Odvezli ho na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Jedná se o třiadvacetiletého muže, který byl v minulosti odsouzen v souvislosti se spáchání výtržnictví. Řidič taxislužby neutrpěl zranění, které by si vyžádalo okamžité lékařské ošetření.
Zákrok navíc narušoval agresivní pětadvacetiletý muž, který se do řešení případu napadení vměšoval, odmítal uposlechnout výzvy policistů a hlasitě pokřikoval. Také jeho policisté zajistili a odvezli ho na policejní oddělení k provedení nezbytných úkonů, muž je podezřelý ze spáchání přestupkového jednání proti veřejnému pořádku,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Během zásahu došlo k poškození policejního vozu, škodu policisté předběžně vyčíslili za osm tisíc korun. „Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání dvou trestných činů, a to výtržnictví a pokus ublížení na zdraví, případ prověřují. Poškození policejního vozu šetří pro podezření ze spáchání přestupku proti majetku,“ dodala Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter