Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

O výchově a vývoji dětí v Havlíčkově Brodě

/
/
/
759 ZobrazeníMateřské centrum Zvoneček Havlíčkův Brod uspořádalo v pondělí 14. ledna zajímavou přednášku s lektorkou Pavlou Sedláčkovou na téma Vývoj, výchova a vztahy s dětmi 5-8 let.

V přednášce například zaznělo, jak vzniká a co ovlivňuje osobnost dítěte, o střídání období růstu a krize. Děti potřebují mít jasné hranice, ale současně uvnitř dostatek svobody, připravené prostředí a laskavou důslednost rodičů. Je jedno, co dětem říkáme, děti se učí z toho, co mu rodiče předvádí. V přednášce se můžete dozvědět něco také o zralosti dítěte pro školu, jaké hračky a které pohádky jsou pro daný věk vhodné či jaký vliv mají na děti média.

Pavla Sedláčková při přednášce

Přednáška byla určitě přínosem pro zúčastněné maminky, protože si mohly mezi sebou předat své zkušenosti s výchovou dětí. Pro zájemce o přednášku (rodiče i prarodiče) se nabízí další termín ve čtvrtek 24. ledna v 16.30 ve Zvonečku.
Bližší informace a přihlášky na telefonních číslech 569 428 438 nebo 777 736 068.

  • Facebook
  • Twitter