Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

O veřejné bruslení v areálu Na Hvězdě je velký zájem i po Vánocích

/
/
/
888 ZobrazeníOd konce listopadu se opět pro veřejnost otevřela umělá ledová plocha ve sportovním areálu Na Hvězdě na jižním okraji Třebíče a s bruslením se zde pokračuje i po vánocích. Vyhledávanou zimní atrakci zde zprovoznil baseballový klub Třebíč Nuclears. Výstavba kluziště vyšla na necelých čtrnáct milionů, milion korun přispěl Kraj Vysočina.

Prostor je vybavený stánkem s občerstvením a několika místy pro přezutí bruslí a posezení. Chlazená ledová plocha má rozměry 20 x 40 metrů a lze ji provozovat do venkovní teploty až +13 °C. Veřejné bruslení je rozděleno během dne do časových bloků. Mezi jednotlivými bloky probíhá úprava ledu. Kromě veřejného bruslení je možné si ledovou plochu pronajmout třeba na hokej, individuální trénink, krasobruslení nebo jen pro soukromé bruslení. Ledová plocha vznikla na místě, kde má bruslení dlouhou tradici. Provozovatelem je baseballový klub Třebíč Nuclears a v létě se multifunkční hřiště využívá na dětský baseball a další venkovní kolektivní sporty.
Soukromý pronájem si lze objednat v rezervačním systému na webu www.na-hvezde.cz, a pokud některý z vypsaných bloků zůstane nevyužitý, změní se 24 hodin předem na bruslení pro veřejnost. Přímo na místě si lze brusle také zapůjčit nebo ve vypsaných termínech nechat ty vlastní nabrousit.
Vstupné zůstává symbolické, 50 korun na osobu a jeden blok. Pronájem celé plochy pak vyjde v běžný den na 2 500 korun za hodinu. Stejně jako loni se i letos bude provoz odvíjet od případných protiepidemických opatření vyhlášených vládou. Pro aktuální informace o rozpisu bruslení a podmínkách provozu nezapomeňte sledovat stránky sportovního areálu, na kterých můžete prostřednictvím web kamery také přímo nahlédnout na ledovou plochu.
Rezervační systém s rozpisem bruslení pro veřejnost.

  • Facebook
  • Twitter