Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Nemáte doma budoucí hvězdu mistrovství světa? Ptají se v Třebíči

/
/
/
718 ZobrazeníMedaile z mistrovství Evropy, cenná vítězství na mistrovství světa v Kolumbii či zkušenosti během výběrů profesionální organizace Major League Baseball (MLB) v USA nasbírali letos mladí baseballisté z Třebíče.

Kromě mezinárodních úspěchů se mohou hráči Nuclears pochlubit také výsledky v domácích soutěžích.
Baseballový stadion Na Hvězdě nabízí divákům z Vysočiny ten nejlepší český baseball, a to nejen v podobě Extraligy mužů. Těm letos navíc unikl jen o vlásek postup do play-off nejvyšší soutěže. Následnou nadstavbovou část pak suverénně vyhráli. Základnu pro tyto úspěchy tvoří mládežnické kategorie, jejichž strukturu má třebíčský klub vybudovanou už od předškolní přípravky.

Letos poprvé hrály baseballové a softballové týmy mladších žáků do devíti let společnou soutěž, která čítala padesát účastníků. Hráči Nuclears Třebíč se v tvrdé konkurenci stali vicemistry České republiky a ti nejlepší už mají šanci se ucházet i o účast v reprezentaci, foto: Tomáš Kliner

Není moc kolektivních sportů, s nimiž by se dostaly na turnaje formátu mistrovství světa už jedenáctileté děti. Mladé naděje Nuclears tu možnost mají. V širším výběru reprezentace žáků, která příští rok v létě vyrazí na světový šampionát na Taiwan, je hned pětice zástupců z Třebíče.
Pro kvalitní přípravu nově slouží hráčům Nuclears zbrusu nová tréninková hala vybudovaná přímo v areálu stadionu Na Hvězdě v Třebíči. A právě zde pořádá místní oddíl v neděli 16. prosince od 10.00 do 14.00 náborovou akci pro děti ve věku od 5 do 10 let. Třeba se zrovna vaše dítě stane jedním z dalších účastníků na některém z významných světových turnajů v příštích letech. Nebo se bude alespoň dobře bavit mezi svými vrstevníky kolektivní hrou, která dává dostatečný prostor rozvoji individualit.

  • Facebook
  • Twitter