Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Vánoční jarmark v Jihlavě s vratnými kelímky

/
/
/
966 ZobrazeníSlužby města Jihlavy, s. r. o., po dohodě s organizátory jarmarku z Magistrátu města Jihlavy, zakoupily dostatečné množství vratných kelímků s vánočními jihlavskými motivy. Kelímky poskytnou do všech stánků s občerstvením.

„Mohou se používat na teplé i studené nápoje v rámci vánočního jarmarku v Jihlavě. Kelímky budou poskytnuty prodejcům zdarma na základě podpisu předávacího protokolu s odpovědnou osobou ve stánku. Zálohu za kelímek budou prodejci vybírat ve výši 50 Kč. Částka je vratná při vrácení kelímku, pokud zákazník nepožaduje už další nápoj.

Vratný kelímek

Použité kelímky mohou zákazníci vracet na libovolném stánku bez ohledu na realizovaný nákup. Jedná se o zcela standardní proces vyzkoušený na sportovních či kulturních akcích po celé republice, v zoologických zahradách a dalších zařízeních,“ uvedl Martin Málek, tiskový mluvčí, Služby města Jihlavy, s. r. o.
Příští rok rozšíří Služby města Jihlavy, s. r. o., sortiment kelímků i s jinou grafikou. Následně je chtějí používat v letní sezoně na Vodním ráji i při různých společenských akcích v amfiteátru letní kina.

  • Facebook
  • Twitter