Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na gynekologii jihlavské nemocnice slouží pacientkám moderní vyšetřovací křesla

/
/
/
689 ZobrazeníPro pacientky na gynekologickém oddělení jihlavské nemocnice se pořídila nová křesla. Pro pacientky na ambulanci i na oddělení to znamená pohodlnější vyšetření, výhody má nové vybavení i pro lékaře. Pořídit se mohly díky dotaci.

Tři nová křesla mají moderní design, ale jejich největší výhodou je to, že jsou polohovatelná pomocí elektrophonu: „Elektronika umožňuje naprogramovat tři pracovní polohy. Pro nás to znamená, že vyšetření pacientky je pro lékaře pohodlnější. Samozřejmě, že pohodlí je větší i pro pacientky,“ vysvětluje primář gynekologického oddělení Aleš Roztočil.

Tři gynekologická křesla byla financována z onkogynekologického programu a stála 384 776 korun včetně DPH. Na gynekologickém oddělení jihlavské nemocnice, které má statut specializované onkogynekologické péče, je ročně hospitalizováno celkem zhruba 1300 žen.

  • Facebook
  • Twitter