Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Monkey Race Skuhrov odstartuje už za měsíc

/
/
/
827 ZobrazeníUž v sobotu 18. června se ve Skuhrově na Havlíčkobrodsku poběží pátý ročník překážkového závodu Monkey Race Skuhrov. Organizátoři očekávají na čtyři sta závodníků v dětském a hlavním závodě, kteří na trati potrápí tělo i mysl.

Do dopoledního dětského závodu pro děti od 4 do 15 let je zaregistrováno 170 dětí, pro které připravujeme dvoukilometrovou trať s atraktivními překážkami. Chybět nebude kladina, šplh nebo třeba oblíbené bahno,“ říká hlavní organizátor Lukáš Blažek.

V hlavním závodě odstartuje 230 závodníků starších 15 let. „Pro letošní rok máme úplně novou trať, takže ani závodníci, kteří u nás ještě nebyli, nebudou v nevýhodě. Na 6 a půl kilometrech máme připraveno asi 25 překážek, některé nové, některé osvědčené jsme nechali z minulých let,“ doplňuje Blažek s tím, že stejně jako v předchozích letech se bude startovat ve dvacetisekundových intervalech.

Startovné se platí na místě při prezenci, do dětského závodu je 250 Kč, v hlavním závodě zaplatí 450 Kč. Vyhlášení vítězů je plánováno po doběhnutí posledního závodníka, vedle kategorií mužů a žen se bude vyhlašovat i nejstarší účastník závodu.

Partnery a sponzory závodu Monkey Race Skuhrov 2022 je SDH Skuhrov, Obec Skuhrov, Heineken Česká republika, iBeton, CoraHB autodíly s.r.o., Pivovar Rychtář, ČČK Havlíčkův Brod a BM Fitness Havlíčkův Brod.

Více informací na www.monkeyrace.cz.

  • Facebook
  • Twitter