Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Benefice pro Natálku v České Bělé

/
/
/
956 ZobrazeníKapela Geneze pořádá v Kulturním domě v České Bělé v sobotu 21. května od 19.00 Večer pro Natálku. Benefiční akce je na podporu léčby malé osmileté Natálky, která od narození trpí dětskou mozkovou obrnou a epilepsií a jejíž rehabilitační léčbu zdravotní pojišťovna nehradí.

Na prospěšné akci zahraje kapela Geneze a Kocábka Beat, Pepa Lábus – moderátor Rádia Beat a ve hře na harmoniku vystoupí Johanka Juklová a Adélka Tomášková.

Kapela Geneze: Pavel Cakl (Bořil) – zpěv, kytara, kapelník, Milan Karas (Milda) – baskytara, vokály, Martin Klofáč (Johny) – klávesy, Adam Karas (Ády) – kytara, web, Jiří Moutelík (Monty) – bicí a Roman Sláma – kytara. Debutové EP nahrané v listopadu 2021 bude určitě ke koupi na benefičním koncertě. Získat více informací lze na webu, který výborně vede Adam Karas.

Kapelu Kocábka Beat tvoří výhradně muzikanti z České Bělé: Michal Šidlák – sólová kytara, zvuk, zpěv, Miloš Sobotka –– doprovod elektrická, akustická kytara, zpěv, Josef Petr – baskytara, zpěv, Václav Šidlak – klávesy, trumpeta, zpěv, Jirka Moutelík – bicí a Jan Šidlák – fotograf, zvuk.
Jejich repertoár je velmi bohatý a pestrý. Odkaz pro zvídavé čtenáře. Určitě pořadatele akce skupinu Geneze potěší co největší účast. Vstupné je dobrovolné a veškerý výtěžek půjde na podporu léčby Natálky.

  • Facebook
  • Twitter