Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Michal Hrůza vystoupí v pátek v Třebíči

/
/
/
988 ZobrazeníMichal Hrůza vyrazil na jaře se svoji kapelou na klubové turné napříč Českou republikou, v pátek 12. dubna se zastaví v Třebíči.

Na turné plánuje Michal Hrůza představit nové skladby, které budou na chystané desce, ale fanoušci se dočkají i všech osvědčených hitů ať už z Michalovy sólové kariéry, tak z dob skupiny Ready Kirken. Zazní také zbrusu nové písničky z nového filmového dramatu inspirovaného životním příběhem armádního pilota Vladislava Baldy Narušitel, včetně songu Nad světem, k němuž vznikl i videoklip.

Před tím, než se kapela na půl roku zavře do studia, budou mít fanoušci možnost užít si tak ojedinělý koncert v těsné blízkosti, které klubové prostředí nabízí. Role předkapely se tentokrát zhostí mladá herečka a zpěvačka Nelly, která představí skladby ze svého debutového EP V okamžiku.

Koncert se uskuteční v Národním domě od 20 hodin.

Vstupenky na uvedený koncert zakoupíte u pokladny Národního domu, Karlovo nám. 47, Třebíč – tel.: 568 610 013 a na www.mkstrebic.cz přes E-VSTUPENKY.

  • Facebook
  • Twitter