Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Městská tržnice ve Světlé nad Sázavou opět rozkvetla

/
/
/
2162 ZobrazeníMěsta se pomalu ale jistě vrací do běžného režimu, po otevřených úřadech pokračují trhy a tržnice. Jednou z tržnic, která přivítala dnes první zákazníky, je také městská tržnice ve Světlé nad Sázavou. A o květiny a sazenice byl opravdu velký zájem.

Pěstitelé ze Zahradnictví Bartošová – Lorenc zde budou své výpěstky prodávat pravidelně každé úterý a pátek od 8.00 do 12.00. Na výběr mají sadbu zeleniny, letních květin, muškátů, paprik, rajčat a okurek. Pro zákazníky je připravená desinfekce a jednorázové rukavice.
Tento týden do Světlé přijede také pan Kittler, ve čtvrtek 23. dubna od 8.00 do 12.00 a bude zde prodávat houby a brambory.
Mezi další oblíbené prodejce patří Firma ZA ČERSTVA CZ z Bystřice nad Pernštejnem, která je už mezi místními velmi oblíbená a často vyhledávaná. Mezi jejich produkty patří kváskový chléb, sladké a slané pečivo a mléčné výrobky. Prodej bude probíhat ve čtvrtek 23. dubna od 13.00 do 14.00.
Také paní Dvořáková opět zahajuje prodej textilu na městské tržnici. V nabídce jsou rifle, halenky, tepláky a spodní prádlo. Prodej bude probíhat každý všední den.
Vedení města žádá zákazníky, aby dodržovali všechna nařízení, pohybovali se pouze ve vyznačeném prostoru, nakupovali pouze v roušce, dbali pokynů prodejců a mezi sebou měli dvoumetrové rozestupy.

  • Facebook
  • Twitter