Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Krajský přebor Vysočiny v rapid šachu online

/
/
/
820 ZobrazeníŠachisté Vysočiny plně využívají možností internetu v pořádání online přeborů, turnajů, tréninků. V pondělí 20. dubna podvečer se uskutečnil Krajský přebor Vysočiny jednotlivců v RAPID online za účasti 30 hráčů všech věkový kategorií z deseti šachových oddílů a klubů Vysočiny.

Největší zastoupení – deset hráčů měla Jiskra Havlíčkův Brod. Za řízení předsedy STK KŠS Vysočina Josefa Kratochvíla na webu chess.com, se sedmikolový turnaj tempem 10 minut + 3 s/tah pro každého hráče na partii, hrál švýcarským systémem, plynule, bez problémů po dobu tří hodin.
Vítězem a titul Krajského přeborníka vybojoval po zásluze Lukáš Karásek z prvoligového Gordic Jihlava se ziskem 6,5 bodu, druhý skončil Václav Paulík z Jiskry Havlíčkův Brod s 5,5 body, třetí místo vybojoval nadějný, patnáctiletý David Kučera z Gambitu Jihlava. Stejný počet, ale horší pomocné hodnocení Svatopluk Hnulík z Jiskry Havlíčkův Brod. Se 4,5 body na 5. – 7. místě v pořadí Tomáš Mrazík, Josef Kratochvíl a Roman Vincze. Úplnou výsledkovou listinu najdou zájemci na www.sachy-hb.cz.
Nejlepší dívka – Lucie Rybáčková z Gambitu Jihlava.

V pátek 25. dubna se uskuteční na www.chess.com Otevřené MČR v online bleskovém šachu 2020. Zájemci se musí přihlásit nejpozději do 23. dubna na email: mvronline@email.cz, nebo telefonním čísle: +420735920411. Zahájení přeboru v 18.00.

  • Facebook
  • Twitter