Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Havlíčkobrodská nemocnice obnovuje ambulance a operace

/
/
/
2052 ZobrazeníOd začátku týdne postupně obnovuje Nemocnice Havlíčkův Brod provoz ambulancí a operativu neakutních pacientů. Provoz ale stále probíhá v omezeném režimu a za přísných epidemiologických opatření. Pacienty bude kontaktovat personál nemocnice a objedná je na konkrétní termín.

Nemocnice tak postupně obnoví péči o pacienty, jejichž léčba byla kvůli koronavirové pandemie přerušena nebo odložena. Pacienti budou stále vstupovat do nemocnice přes třídící stan – budou povinni podrobit se bezkontaktnímu měření tělesné teploty a budou dbát na přesné dodržení pokynů personálu. Dříve objednaní pacienti budou telefonicky vyzváni přímo nemocnicí s tím, že jim bude sdělen datum a čas jejich vyšetření. Do všech ambulancí je nutné se objednat. Vpuštěni budou pouze objednaní pacienti – bez doprovodu. Doprovod je umožněn pouze u nezletilých osob, osob nemohoucích či tělesně postižených. Pacienti musí dodržovat co nejpřesněji časy objednání, aby se nehromadili ve velkém počtu v čekárnách.

Platí to i pro pacienty čekající na operační zákrok, které bude kontaktovat personál a objedná je na výkon. Všichni budou před výkonem testováni na Covid-19. V té souvislosti obnoví činnost i lůžková oddělení, stále ale platí zákaz návštěv. U jednotlivých oddělení bude zachována v případě potřeby možnost rozdělení na Covid-19 negativní a pozitivní hospitalizované pacienty.

  • Facebook
  • Twitter