Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Memoriál Jarka a Karla už v sobotu

/
/
/
1133 ZobrazeníMemoriál Jarka a Karla, aneb vzpomínka na skvělé muzikanty – to je akce, která nebude v Chotěboři chybět ani letos. Uctít bratry Mrkvičkovy, kteří už hrají jenom v nebeském orchestru, fanoušci mohou přijít v sobotu 14. září. Memoriál startuje v 19.30.

„Říkali jsme si, že lidé si už na tuto akci zvykli, návštěvníci chodí v hojném počtu. Proto jsme se rozhodli, že ji uspořádáme i letos,“ poznamenal za pořadatele Zbyněk Mrkvička. Hlavně vzpomínka na Karla Mrkvičku je ještě poměrně čerstvá. Tento výborný hudebník, člen legendárních Taxmenů, zemřel před dvěma lety přímo na pódiu při svém vystoupení. I když byl šok z jeho nečekané ztráty velký, široká rodina Mrkvičků se poté rozhodla uspořádat Memoriál i na jeho počest. Druhý bratr, Jarek, odešel do muzikantského nebe v roce 2007, když prohrál náročný boj se zákeřnou nemocí.

Letos si památku obou muzikantů přijdou uctít kapely: New Titan, Fuga, Atlantik, Mrkev Band, Family Trio a hosté a Liquid Face.

  • Facebook
  • Twitter