Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kapela Mandrage v rámci klubového turné v Třebíči

/
/
/
1023 ZobrazeníČeská kapela Mandrage se po několika letech vrací z velkých festivalových pódií a koncertních sálů zpátky do klubů. Celorepublikové turné odstartovala 24. ledna v Pardubicích, v sobotu 16. března vystoupí také v třebíčském klubu Roxy.

Kapela pocházející z Plzně před téměř dvaceti lety v malých klubech začínala koncertovat. Na začátku roku 2019 se v nich znovu objeví po dlouhé době a na koncertech zazní mimo jiné i staré písničky, které kapela řadu let nehrála. Fanoušci se mohou těšit také na dosud nezveřejněné videozáznamy pořízené během koncertů Mandrage v počátcích fungování i na blízký kontakt s kapelou. „Po těch letech na velkých pódiích jsme se rozhodli trochu zavzpomínat na naše začátky, odkud jsme vlastně přišli a kde to všechno začalo. Taky si tím připomeneme, proč jsme stále tady a vytváříme hudbu – pro lásku k ní samotné i pro lidi, se kterými a pro které hrajeme,“ vysvětluje kytarista kapely Pepa Bolan.

Více informací na: www.mandrage.cz.

  • Facebook
  • Twitter